דבר המנהלת

למקום הנכון יש שני מאפיינים עיקריים, ולהימצא בו יש שני תנאים. המאפיינים הם כישרון ותשוקה, והתנאים הם גישה נכונה והזדמנות״ (קן רובינסון)

קהילת חשמונאים יקרה,

בית ספר החשמונאיםTEC מחנך בוגרים שיש להם את  המיומנויות והכלים הנדרשים כדי להקים את הדור הבא של המיזמים הישראלים. החינוך ליזמות מעודד חשיבה עצמאית וחיובית, זיהוי הזדמנויות, אמונה בעצמך וביכולותיך, הצבת יעדים ומטרות והתמדה עד להשגתם, לקיחת אחריות, יצירתיות ועוד.

כמנהלת בית-הספר אני מאמינה כי בכל ילד קיימים כישרונות רבים אותם אנו אמורים לפתח, להעצים ולהוביל כך, שכל אחד יגיע למיצוי המצוינות האישית שלו, לצד פיתוח מיומנויות בינאישיות וחברתיות.

בית הספר החשמונאיםTEC מזמן לתלמידים שיעורים ייחודיים ברובוטיקה, פיזיקה, טיסנאות, חינוך פיננסי, דיבייט, תקשורת, קולנוע וטלוויזיה, יזמות חברתית ומעורבות חברתית וזאת על מנת  לחזק את כישורי המנהיגות, החשיבה היזמית ואת מחויבותם של התלמידים לקהילה.

השנה עומדים לפנינו אתגרים רבים של קיום שגרת למידה השומרת על בריאות התלמידים והצוות והמשלבת למידה מרחוק ולמידה בקפסולות. הצוות החינוכי האיכותי שלנו מקיים את  התהליך החינוכי בתנאי המציאות החדשה שזומנה לעולם וימשיך ללא לאות להוביל בתחומי הלמידה והערכים.  

נעמוד איתן, ונמשיך ללא לאות בקידום בית-הספר מטרותיו, יעדיו, הישגיו, אווירת החינוך הערכי, תכניות הלימודים המגוונות ונמריא להישגים חדשים.

אני מאמינה כי קהילת החשמונאיםTEC הינה בית. נמשיך לטפח את תחושת השייכות, היחס האישי, יצירת אווירה תומכת ומקדמת תקשורת מיטבית, הכלה ומענה רגשי לכל תלמיד.

אני מאמינה, כי שותפות של כל העושים במלאכה החינוכית תביא עימה המשך פעילות מבורכת והמשך עשייה חינוכית מצוינת.

דלתי פתוחה בכל עת לדיאלוג עם תלמידים, מורים והורים.

שלכם,

סיגלית וינוקור

מנהלת בית-הספר